• isdunyasiburada@gmail.com
  • 0366 313 80 90

DATAANALİST ÜRETİMDEN VERİ TOPLAMA ,DEPO YÖNETİMİ ,ÖZEL YAZILIM ,BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
41 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Celalettin Kaçamaklı
  • ADRES: Feyzullah Mh. Bağdat Cad. No:316 D-1 34843 Maltepe/İstanbul
  • TELEFON: 0 (552) 896 7646
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

DataAnalist, 2005 yılında, endüstri sektörünün ihtiyacı olan yazılım ve donanımları üretmek ve sunmak üzere kurulmuştur. Amacı, müşterilerinin gelişimine katkıda bulunacak proje bazlı özel çözümler sunmaktır. DataAnalist, ERP’den VERİ TOPLAMA’ya, KURULUM’dan EĞİTİM’e, ÖZEL YAZILIM’dan DONANIM’a, DEPO YÖNETİMİ’inden BÜTÇE’lemeye, CRM’den SATIŞ’a kadar bir işletmenin ihtiyacı olan birçok alanlarda bütünleşik yapılar ve yazılımlar ile çözümler üretir.
İlkemiz Güven ve dürüstlük : Müşterileri ve Çalışanlarımız ile ilişkilerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütürüz. Verdiğimiz söz ve taahhütlerimizi mutlaka yerine getiririz. Başarı Odaklıyız : İş yapış yöntemlerimiz ile fark yaratırız. Bütünü görür, sorumluluk alır ve müşterimizin hedeflerine odaklarınız. Başarı yolunda yüksek motivasyon ile çalışırız. Teknolojik gelişmeleri takip ederek fırsat yaratmaktan ve problem çözmekten zevk alırız.

Bugünün üretim pazarı giderek daha global ve rekabetçi hale gelmekte. Bu agresif piyasalara sürekli pazara yeni girenlerin akınını da unutmamak lazım.
İşletmeler, hayatta kalmak ve gelişebilmek için, dijitalleşmek ve çok çalışmak yerine akıllı çalışmak zorunda kalmaktadırlar. Pazar artık daha akıllı üreten, daha aktif, değişime uyum sağlamış, gelişmiş üretim yeteneklerine sahip firmaların yaşamalarına izin vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.