• isdunyasiburada@gmail.com
  • 0366 313 80 90

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

17 Ekim 2018 13:42

Pasaport Pizza Tosya’da Açıldı

Pasaport Pizza Tosya’da Açıldı

Pasaport Pizza Tosya’da

TOSYA’da ihtiyacı fazlasıyla hissedilen bir işletme daha dualarla açıldı. Tosya’daki öğrenci sayısının da artmasıyla birlikte oldukça cazibeli hale gelecek olan işletme, bünyesinde bir çok çeşit ve lezzetiyle Tosya’da Pizza yapmaya başladı. Bahçelievler Mahallesi 100. Yıl Caddesi üzerinde açılan ve Mustafa Çelik’in işletmeciliğini yaptığı Pasaport Pizza dualar eşliğinde açıldı. Açılışa Kaymakam Deniz Pişkin’in yanı sıra Başkan Yardımcısı V. Ali Mutlu, Karakol Komutanı Ütğm. Özgün Yapağı, Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, protokol üyeleri ve çok sayıda misafir katıldı.

Cuma namazından sonra yapılan duanın ardından kurdele kesimi ile başlayan açılışta Kaymakam Deniz Pişkin, Pizza yapılan tezgahın başına geçip kendisi de elleriyle bir pizza yaptı. Açılışa gelen tüm misafirlerine birbirinden lezzetli Pizzalar ile ikramda bulunan Pasaport Pizza Tosya Şubesinde yemek sonrası yapılan duanın ardından herkes hayırlı olson dileklerinde bulundu.

Biz de Tosya Haber37 Gazetesi olarak ilçemizde büyük bir ihtiyacı karşılayacak olan Pasaport Pizza Tosya şubesine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Firma Bilgileri

Pasaport Pizza
0 (366) 313 0013 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.