• isdunyasiburada@gmail.com
  • 0366 313 80 90

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

27 Mart 2020 16:34

Tosya Haber37 Gazetesi 10. Kuruluş yıl dönümü ve yeni ofisinde hizmetlerine devam ediyor

Tosya Haber37 Gazetesi 10. Kuruluş yıl dönümü ve yeni ofisinde hizmetlerine devam ediyor

Tosya Haber37 Gazete ve Matbaacılık firmasının 10. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle ve yeni ofisinin açılışı nedeniyle düzenlenen program dün saat 14.00’da başladı.
7 Ağustos 2019 yılında bıçakçılar arastasında hizmetine başlayan Tosya Haber37 Gazetesi 10 yıllık gazetecilik ve matbaa hizmetlerini büyüterek promosyon işleri ile Tosyalı vatandaşları ilçemiz dışına gitmeden bir çok ihtiyacını giderebilecek düzeye geldi.

Açılış konuşmasını firmamız imtiyaz sahibi Hüsnü Acar yaparken tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti. 10 yıldır gazetecilik anlamında basın meslek ilkelerinin dışına çıkmadıklarını ifade eden Acar, her zaman Tosya’nın menfaatleri doğrultusunda kimseyi kutuplaştırmadan, herkese eşit mesafede yaklaşarak çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Daha sonra Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’in Tosya dışında olması nedeniyle Başkan Vekili Sefa Abayın bir konuşma yaparak; “Yayın hayatına bundan tam on yıl önce başlayarak ilçemizde bu alanda köklü değişikliklerin lokomotifi olan Tosya Haber 37 gazetesinin yeni işyeri ve yenilenen ürün yelpazesi ile ticari faaliyetlerine devam etmesi hepimiz için gurur vericidir.” Dedi.
Hemen ardından Kaymakam Deniz Pişkin mikrofonu alarak; “Basın meslek ilkelerini ölçü bilerek yerel basın faaliyetlerini ilçemizde başarıyla sürdüren Tosya Haber37 Gazetesinin kuruluş yıl dönümünü kutluyor, aynı çizgide nice 10 yıllara ulaşmasını temenni ediyorum.” Dedi.

Daha sonra Kaymakam Pişkin, gazetemiz genel müdürü Gülay Acar’dan bir konuşma yapmasını istedi. Gülay Acar da 10 yıldır Tosya için emek verdiklerini belirterek, 10 yıl öncesine göre kadınların çok daha güçlü ve bir çok işi başarabilecek düzeyde olduğunu belirterek, 10 yıldır bizlerin yanında olan Tosyalı vatandaşlarımıza, bize destek olan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından Meraş-i Abdurrahman Paşa Camii İmam Hatib-i Mehmet Emin Gemalmaz tarafından yapılan duanın ardından Kaymakam Pişkin, Başkan Vekili Sefa Abayın, Hüsnü ve Gülay Acar tarafından açılış kurdelesi kesildi.

Daha sonra gazetemiz idarehanesini gezerek yapılan işlerin sergilendiği alanda incelemelerde bulunan misafirler bir süre sohbet ettikten sonra gazetemizden ayrıldı. Bu sırada gazetemiz tarafından yapılan; Kaymakam Deniz Pişkin ile Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’in isimlerinin yazılı olduğu plaket, baskılı kupa bardak, tişört ve şapka hediyeleri takdim edildi. Program misafirlere meyve suyu ve pasta ikramının ardından sona erdi.

Mevcutta; katalog, el ilanı, takvim, imsakiye, kartvizit, fatura ve irsaliye hizmetlerini veren Tosya Haber37 yeni ofisinde makine teçhizatını büyüterek; branda, plaket, baskılı kupa bardak, tişört, cam giydirmeleri, kaşe gibi bir çok promosyon ürünleri ile hizmetine devam ediyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.